Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

design by Cnr & soyk

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Ben istiyoom benn :D

+3
hSMachine
Cnr
soyk
7 posters
YazarMesaj
soyk
Admin
soyk

Ben istiyoom benn :D Empty
MesajKonu: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 5:40 am

Ben istiyorum ki forumda iyi kaynatan matrak yapan ve foruma gerekli bilgi koyan arkadaşlarımıza serverda slot verelim ne dersiniz? Very Happy

Sloganda hazır: "Forumda kaynat! serverda ye!"
lol!
http://allstar.yetkinforum.com
Cnr

Cnr

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 7:35 am

dioki forumda bisiler yapan,canlanmasina katkida bulunan,en azindan forum kendi kendine yuruyebilene kadar bize yardimci olan arkadaslara serverda slot vericez ama bence soykan dengesizdir admin de yapabilir
hSMachine

hSMachine

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 1:58 pm

Cnr demiş ki:
dioki forumda bisiler yapan,canlanmasina katkida bulunan,en azindan forum kendi kendine yuruyebilene kadar bize yardimci olan arkadaslara serverda slot vericez ama bence soykan dengesizdir admin de yapabilir
lol! uahadhweadajds
Chatlax

Chatlax

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 3:54 pm

Ben ŞimdiDen BaşLaDım Benim aDminLiqi SiLip sLotLuk YazmazsıNız Dimi xD

Şaka Bir YaNa SoyKan AbiYe KatıLıyoRum =)
ALoNe JaCKaL

ALoNe JaCKaL

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 5:03 am

güzel fikir
ALoNe JaCKaL

ALoNe JaCKaL

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 5:16 am

foruma üye olmayan admınler var daha
karizmatik emmi

karizmatik emmi

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimeCuma Mart 13, 2009 10:48 pm

hay agzını opeyim abem ne doqru konusmusun .
zaaaa adam abem cok doqru konusur o konusan dıLını yerım senınxD
Razz
mavi_sakal

mavi_sakal

MesajKonu: Geri: Ben istiyoom benn :D   Ben istiyoom benn :D Icon_minitimeC.tesi Nis. 04, 2009 3:40 pm

birde foruma bilgisayar kullanıcıların bedava alabilecekleri programlar koyarsak daha cok ziyaretci ve üye bulabılıriz veya adreslerini önemli programlar diye bir bölüm acarsak bu bölümde bir sürü free program var en azından adresinden dowland yapabilecekleri yerlere tek tıklamayla giderlerse bircok pc de kaydımız olur ne dersiniz arkadaşlar yararlı linkler diye bir bölüm saygılar

Ben istiyoom benn :D
1 sayfadaki 1 sayfası