Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

design by Cnr & soyk

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Rush ve base uyarı pls

+4
ALoNe JaCKaL
karizmatik emmi
Chatlax
MatadoR`
8 posters
YazarMesaj
MatadoR`

Rush ve base uyarı pls Empty
MesajKonu: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 7:23 pm

admin arkadaşlardan rush konusunda daha titiz olmalarını istiyorum base konusunda cok titizler ama rush konusunda ne yaptıklarını bilmiyorlar herhalde yada rush ne onu bilmeyen adminler var herhalde bunu herkes için solemiyorum ama boyle kişiler var yönetici arkadaşların ilgilenmesini bekliyorum :S:S
Chatlax

Chatlax

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 10:33 pm

BeyLer SımDı OyLe DıyorSunuzDa BızDe Sızın YuzunuzDen Oyun OynuYamıyoRuz OrDa BızDe SaDece OrDa qoRev Yapmaya qeLmıYoruZ kı BızDe Sızın qıBı SıtRes aTmaYa qeLıYoRuz Oraya O YuzDen Once KenDı aRanızDa HaLLetmeye CaLısın Zaten Bız qeRekeN UyaRıLarı YapıYoRuz...
karizmatik emmi

karizmatik emmi

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePaz Mart 01, 2009 11:24 pm

byLer benı sıkayet edın yha noLur Razz
ALoNe JaCKaL

ALoNe JaCKaL

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 5:01 am

gürkan cok güzel acıklamıssın ustune dıcek laf yok
Cnr

Cnr

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 9:03 am

rush konusunda adminlere en son soylediklerimiz,hepsi bunu uyguluor su an

***rush konusuna gelince mantigimiz dogrultusunda davraniyoruz yani surekli yapan 1-2 kisiyse uyariyoruz dvm ediyorlarsa slayliyoruz ama bunlari yapanrken polemige girmiyoruz hala dvm ederse kickliyoruz muhtemelen –bi burda yasak yada –sakamisin lan rush yasak olur mu seklinde cumleler duyulacak bu durumda hic ciddiye almior kendi oyunumuza dvm ediorz amma velakin rush toplu halde yapiliorsa butun ct takimini atmaya yada slaylamaya insan gucu ve sabiri el vermediginden 1-2 rush yasak seklinde tsay attiktan sonra isi oluruna birakiorz cnku toplu rush da t base kalacak 1-2 kere base de olen bi daha rush yapmayacaktir..-baseeeeeeeeee die zirlayanada rush yaptigi icin bu durumla karsilastigini nazikce belirtiorz..
MatadoR`

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePtsi Mart 02, 2009 3:14 pm

acıklamalar için saolun tşkler hepinize
CoRLeoNe `B

CoRLeoNe `B

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 11:14 pm

la olm ölümlü dünya rush atmaktaki zevki alamayacaksak neden kasıyoruz yerim kurallarınızı ha ama Very Happy
Chatlax

Chatlax

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimeÇarş. Mart 18, 2009 10:25 pm

BeyLer Her ServerRın KenDıne qoRe KuraLLaRı waR Ya uYaCakSınızZ yaDa ßß =)
mavi_sakal

mavi_sakal

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimePaz Mart 22, 2009 11:23 am

cnr durumu cok güzel özetlemiş eline sağlık aynen cnr nin dediği taktik Smile
MiCrOpZeK

MiCrOpZeK

MesajKonu: Geri: Rush ve base uyarı pls   Rush ve base uyarı pls Icon_minitimeÇarş. Nis. 08, 2009 7:08 pm

Cnr demiş ki:
rush konusunda adminlere en son soylediklerimiz,hepsi bunu uyguluor su an

***rush konusuna gelince mantigimiz dogrultusunda davraniyoruz yani surekli yapan 1-2 kisiyse uyariyoruz dvm ediyorlarsa slayliyoruz ama bunlari yapanrken polemige girmiyoruz hala dvm ederse kickliyoruz muhtemelen –bi burda yasak yada –sakamisin lan rush yasak olur mu seklinde cumleler duyulacak bu durumda hic ciddiye almior kendi oyunumuza dvm ediorz amma velakin rush toplu halde yapiliorsa butun ct takimini atmaya yada slaylamaya insan gucu ve sabiri el vermediginden 1-2 rush yasak seklinde tsay attiktan sonra isi oluruna birakiorz cnku toplu rush da t base kalacak 1-2 kere base de olen bi daha rush yapmayacaktir..-baseeeeeeeeee die zirlayanada rush yaptigi icin bu durumla karsilastigini nazikce belirtiorz..
bende bişi diim ozaman adam map başlar başlamaz awple indiriyo aşa baseden mantık cercevesinde buda basedirr onu geçtik ben bunu dile getirdim için kimin yaptını bilmiyom ban yiyom böle saçma bi iş görmedim ben yanlızz

Rush ve base uyarı pls
1 sayfadaki 1 sayfası