Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

design by Cnr & soyk

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

iletisim msnleri

YazarMesaj
Cnr

Cnr

iletisim msnleri Empty
MesajKonu: iletisim msnleri   iletisim msnleri Icon_minitimeCuma Şub. 20, 2009 7:55 am

gencler serverdaki olaylari daha yakindan takip edebilmek icin msn acip oraya da yazdik ama 1 haftada 100 kisi sinirina dayanan msnden yardimci olamayiz sahsen msn i aciorm daha ekleme talepleri bitmeden daraliorm kapiorm o msn i..boyle olunca gercekten konusabilmesi gereken arkadaslarda firsat bulamior..-ben muhabbet icin ekledim diyenler cok oluor ozellikle onlara sesleniorm ;

- cnm kardesim ben kari kiz diilim sapim benle ne muhabbeti yapacaksin ? ha ben erkek geyigi yapicam diorsan eyw da o zaman git kahveye tanidgn olmasi farketmez hic tanimadklarinin masasina slm ver otur cek bi cay orda yap geyigini

simdi ben diorm ki ozel olmayan (zaten ozel ne sorun olabilir k serverla ilgili) sorunlari burdaki sikayet yada isteyenin 1 vermeyenin 2 yuzunu.. kisimlarina yazin ordan takip edelim forumuda okuorz merak etmeyin hatta 3 gundur pc basindayken full burdayiz siz sorununuzu yazin biz hallatmek icin sizle konusmak gerekirse buluruz sizi

iletisim msnleri
1 sayfadaki 1 sayfası