Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

design by Cnr & soyk

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Tarihce (Tribe Bak)

3 posters
YazarMesaj
Cnr

Cnr

Tarihce (Tribe Bak) Empty
MesajKonu: Tarihce (Tribe Bak)   Tarihce (Tribe Bak) Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 7:51 am

valla genelde her serverda , '' -server hepimizin '' geyigi yapilir ama tabi ki bu salak cumleye kimse inanmaz,bu yuzden ben bu salak cumleyi kullanmiycam bu serverin sahibi Gultekin Abi'dir (SENATOR) gencler..hepimizin diildir server hicbir zamanda olmayacaktir ama kendisi resmen ayda yilda bir oyun oynayan bir insandir ve serveri bizler icin kurmustur ve belki toplam 5 kere girdigi serverin parasinida aylarca tek basina odemistir ( bu kisimin yazilma sebebi tamamen bizim okuzlugumuzden kaynaklanan bir durumun 1 nevi ozrunu dilemek icindir..) neyse kurmus ve ozellikle son zamanlarda kendisi ev bark sahibi bir insan oldugu ve isleri yogun oldugu icin serverin yonetimi buyuk oranda Cnr ve soyk nickleriyle taninan 2 yaki$ikli,karizmatik,mukemmel ki$ilikli,kizlarin gozdesi,ALCAKGONULLU (oha!) gencin ellerine kalmistir(bunuda neden yazdim abuk subuk islerle ugrasmayin sikayet edicekseniz ona edin bizimde ustumuzde o var..)
tabi ki ALL STAR Cs 1.6 Pro Public Server boyle full dolu sekilde alinmamistir uzun zaman bikac kisi icinde 24 sat ice oynamistir (LoGaN,hiTmaN,karizmatik emmi,' Shizophren,z@p@ci10,pussy man,chatlax,iHtiYar geRILla ve daha yazmayi unuttuklarim -bende vardim diyen solesin yazmazsam top olim) ancak beklenenden kisa surede bi toparlanma bi dolma yetenegi gosterip 3 ay gibi kisa bi surede bu duruma gelmistir..burda soykanin emekleri cok yogundur ozellikle (bunu yazdim nisan da izmire gelicem yaparsin artik bi karili kizli ortam)
kisa sure icinde serverin buyultulmesiyle ilgili planlarimiz da vardir ayrica..ALL STAR in gecmisteki kolpa serverlar gibi emeklerin yendigi vefasizlik yapilan bir mekan olmasini engellemek icin elimizden geleni yapmaktayiz ayrica o simdi asker a.k I LOVE YOU CAGO cheers
z@p@c10n

z@p@c10n

MesajKonu: Geri: Tarihce (Tribe Bak)   Tarihce (Tribe Bak) Icon_minitimeÇarş. Şub. 18, 2009 11:17 pm

helal cnr im cago yu unutmamıssın...seviyorum seni adam gibi adam ertugrul sağlam..
hSMachine

hSMachine

MesajKonu: Geri: Tarihce (Tribe Bak)   Tarihce (Tribe Bak) Icon_minitimePerş. Şub. 19, 2009 1:20 am

All star 4 ever Smile Cnr inan bana bende bişey yok Smile

Tarihce (Tribe Bak)
1 sayfadaki 1 sayfası