Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

design by Cnr & soyk

AnasayfaLatest imagesKayıt OlGiriş yap

Beni de Admin Yap Abi !

4 posters
YazarMesaj
ozcii

ozcii

Beni de Admin Yap Abi ! Empty
MesajKonu: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 3:04 am

evt beni serverde fazla tanıyan yok aslında enfazla 5 6 kişi tanır tanıyanlara sorarsınız serverde herhangi bi terbiyesizligim olmamıştır saat 10:30 dan sabah saat 05:00, 06:00 ya kadar ALL STAR da oluyorum,bu saatlerde genelikle admın olmuyo olsa bile sadece AHMET alone oluyo yaş19 askere kaldı 1 yıl admınlige hevesim var eger admın olursam en iyi şekilde görevimi yerine getiricegime inanıyorum ve söz veriyorum gerisi size kalmış he bide ALL STAR HAMACHİ serverim var bu sizin servere girmeden önce vardı yani serverin ismini çalmadım Very Happy orda kendi, çapımda admın lık yapıyodum ama ALL STAR serverinize girdim gireli serveri açmıyorum ne gerek var hamachi aglarımıda ALL STAR,a yönlendirdim
gerisi size kalmış

SAYGILARIMLA!!
ÖZCİİ
Very Happy

En son ozcii tarafından Çarş. Mart 18, 2009 4:13 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 2 kere değiştirildi
ALoNe JaCKaL

ALoNe JaCKaL

MesajKonu: Geri: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 3:16 am

adm ozcı mukemmel bır ınsandır
CoRLeoNe `B

CoRLeoNe `B

MesajKonu: Geri: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 12:05 pm

adam hakketten ozci Very Happy
ozcii

ozcii

MesajKonu: Geri: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimePtsi Mart 16, 2009 9:40 pm

tşkler Very Happy
ALoNe JaCKaL

ALoNe JaCKaL

MesajKonu: Geri: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 12:27 am

mucxx Very Happy
ozcii

ozcii

MesajKonu: Geri: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimeSalı Mart 17, 2009 2:42 am

ahh bide olabilsem Sad
alican460

MesajKonu: Geri: Beni de Admin Yap Abi !   Beni de Admin Yap Abi ! Icon_minitimeC.tesi Mart 28, 2009 4:29 am

slm bende admin olmak istiyorum alican_cevik@otmail.com msn adresden yardımcı olabılırsınız aylık admin olmak ıstıyorum kopmle 150 ytl olması lazım ama aylık 5 galıba her ay 5 ytl yatırırım ben bu gunden ıtıbaren beklıyorum trans gecmeyınız lutfen hergun bu serverda oynuyorum ismim alican

Beni de Admin Yap Abi !
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» beni sec beni sec :)
» En iyi admin ?
» Admin alimi